Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
» Regulamin

Regulamin

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet oraz bezpośrednio w sklepie firmowym w Ząbkach przy ul. Słowackiego 26.
 2. Zamówienia są przyjmowane ze strony www.zelazowski.pl  oraz telefonicznie tel. stac. (0-22) 781-62-08, tel. kom.  0-602-232-805 lub e-mailem biuro@zelazowski.pl . Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia
  b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili dotarcia przelewu na konto sklepu.
 3. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub faktura VAT.
 4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 5. Oferta sklepu zawiera ceny brutto (z VAT).
 6. Ceny podlegają negocjacji. Jeśli przy produkcie występuje cena o wartości zerowej oznacza to, że cena jest indywidualnie negocjowana z odbiorcą  i przy zamawianiu tego typu produktów prosimy o kontakt z naszym biurem.
 7. W przypadku wysyłki towarów za pośrednictwem firm kurierskich obowiązują stawki zgodnie z cennykiem danej firmy kurierskiej. Całkowity koszt wysyłki będzie indywidulanie ustalany z odbiorcą.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zaminy regulaminu bez konieczności powiadomienia klienta dlatego prosimy często zaglądać na tą stronę.

Przejdź do strony głównej

Kontakt

 • Żelazowski Bogdan
  Odlewnia metali nieżelaznych
  ul. Juliusza Słowackiego 26 05-091 Ząbki k/Warszawy
 • E-mail:biuro@zelazowski.pl
 • Telefon(22) 781-62-08
  602 232 805
 • Godziny działania sklepu7:00-16:00

Bestsellery

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).