Wieszak ścienny

Metalowe wieszaki ozdobne nie tylko pięknie wyglądają w każdym wnętrzu, ale są również synonimem trwałości oraz wytrzymałości. W przeciwieństwie do popularnych plastikowych uchwytów, mosiądz nie łamie się i nie pęka pod ciężarem ubrań lub na skutek zmęczenia materiału. Łatwość codziennego utrzymania go w czystości i brak specjalnych wymagań konserwacyjnych (wystarczy od czasu do czasu przetrzeć go wilgotną szmatką) to zaleta, którą chwali sobie wielu naszych klientów.

Wieszaki WS10Eleganckie metalowe wieszaki ścienne są szykownym dodatkiem, nadającym charakteru wnętrzom. Wykonywane w różnych aranżacjach (od patynowanych, matowych, aż po błyszczące) pasują do każdego pomieszczenia, a ich trwałość gwarantuje użytkowanie przez długie lata. Wieszaki patynowane doskonale sprawdzą się w miejscach historycznych, starych lub zabytkowych (np. kamienicach w centrach miast), a także we wszelkiego rodzaju muzeach i instytucjach kulturalnych. Nowoczesne wzory będą ładnie komponowały się z pomieszczeniami urządzonymi w sposób oszczędny i klasyczny, takich jak np. poczekalnie przed gabinetem lekarskim, kancelarie prawnicze lub sekretariaty i recepcje w firmie. Szczególnie polecamy nasze wieszaki ścienne tam, gdzie przepływ ludzi jest duży (hotele, miejsca użyteczności publicznej) i tradycyjne rozwiązania plastikowe mogą szybko ulec degradacji lub zniszczeniu.

W naszej odlewni można wybierać z wielu interesujących, artystycznych wzorów. Produkujemy wieszaki do przedpokoju charakteryzujące się elegancką linią, z grawerowanymi elementami, jak również proste, podwójne uchwyty do wykorzystania w pomieszczeniach sanitarnych i kuchennych. Klient ma możliwość wyboru także głębokości wieszaka ściennego (czyli odległości na jaką wieszak odstaje od ściany) oraz jego wysokości i długości ramienia. Dysponujemy wzorami o różnym kącie nachylenia (mamy w ofercie nawet wieszaki poziome) oraz modelami z jednym lub wieloma uchwytami, na których można wieszać odzież. Każdy nasz wieszak ścienny jest łagodnie zakończony (np. w formie kuli) dzięki czemu odwieszane nań ubrania, ręczniki itp. nie targają się i nie przecierają. Solidne zamocowanie do ściany (przynajmniej na dwie śruby) sprawia, że wieszak ścienny nie urywa się nawet pod ciężarem płaszcza lub grubszej kurtki.

Większość z oferowanych przez nas wzorów można wykonać w ciekawych aranżacjach (patyna, mat, mosiądz polerowany), postarzyć lub – wręcz przeciwnie – nadać im nowoczesnego połysku. Jesteśmy w stanie wykonać także odlewy według indywidualnych projektów klienta lub poddać renowacji stare, zniszczone wieszaki lub ich uszkodzone elementy. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych sztuk, jak również składania zamówień hurtowych. Zapraszamy do naszego sklepu.

Wieszaki ścienne w naszym sklepie

Zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu i zapoznania się z ofertą wieszaków.

Wieszaki ścienne»