Szpice ogrodzeniowe

Szpice ogrodzeniowe pozwalają efektownie udekorować ogrodzenie, zapewniając bezpieczeństwo i estetyczny wygląd otoczenia domu. Wykonywane z różnych materiałów (najczęściej z aluminium lub mosiądzu) dają możliwość ładnego wykończenia każdego płotu, nadając mu charakteru i indywidualnego rysu.

Szpic ogrodzeniowy SO1Odlewnia Metali Nieżelaznych oferuje szeroką gamę ozdób ogrodzeniowych. Produkujemy odlewy o ostrym zakończeniu (utrudniające sforsowanie ogrodzenia, a tym samym poprawiające bezpieczeństwo posesji), a także łagodnie zakończone kształty. Mamy szeroką gamę czubków ogrodzeniowych kulistych oraz robionych na planie kwadratu. Każdy ze szpiców jest dokładnie wykończony, z dbałością o szczegóły i zachowanie jednolitego wzoru. W naszej ofercie znajdą Państwo również ozdoby ogrodzeniowe z dodatkowymi zdobieniami, gładkie lub z estetycznymi wzorami na całej powierzchni. Czubki mogą być wykorzystywane zarówno na prywatnych posesjach, jak również jako dodatkowa ozdoba ogrodzeń terenów biurowców, instytucji oraz urzędów.

Wykonywane przez nas odlewy posiadają zakończenia pasujące do średnic i przekrojów większości oferowanych na rynku prętów ogrodzeniowych (okrągłych, kwadratowych, prostokątnych). Jesteśmy w stanie wykonać również czubek ogrodzeniowy zgodnie z Państwa projektem i specyfikacją, z wybranego metalu lub stopu. Produkujemy także specjalnie dobrane wzory na bramy, furtki oraz słupki. Wykorzystywane przez nas surowce pochodzą ze sprawdzonych źródeł, gwarantujących ich wysoką jakość. Stosowane technologie produkcji zapewniają doskonały efekt – wszystkie nasze ozdoby ogrodzeniowe powstają z dużą dbałością o detale i porządne wykończenie. Ponad pół wieku doświadczenia w branży odlewniczej oraz zdobyta przez te lata wiedza dają Państwu pewność zakupu produktów najwyższej jakości.

Jak dobrać szpic ogrodzeniowy?

Oprócz walorów estetycznych przy zakupie należy zwrócić również uwagę na średnicę zakończenia czubka (musi pasować do pręta ogrodzenia), jak również na kształt. W sytuacjach, gdy czubki mają poprawiać bezpieczeństwo mienia i mieszkańców, doradzamy wybór odlewów zakończonych ostrym szpicem, utrudniającym przejście przez płot i dostanie się na teren posesji. Osoby szukające ozdób ogrodzeniowych mogą wybierać również spośród czubków zakończonych łagodnie lub okrągłych. Wiele z nich ma ozdobne wzory na swojej powierzchni, które dodają zwykłym płotom elegancji i wyróżniają je pośród okolicznych ogrodzeń.

Informacje praktyczne

Czubki ogrodzeniowe są odporne na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mrozy). Wszystkie szpice ogrodowe są od razu gotowe do montażu. Wykonywane z aluminium szpice można malować na dowolne kolory (dobrane do barw ogrodzenia lub kontrastowe, by podkreślić ich wygląd), czubki mosiężne nie wymagają żadnych dodatkowych prac. Umożliwiamy zamówienie dowolnej ilości (już od 1 sztuki), jednak przy dużych zamówieniach termin realizacji może się czasem nieco wydłużyć.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące montażu lub samych produktów prosimy o skontaktowanie się z nami. Pomożemy dobrać szpice lub inne ozdoby ogrodzeniowe najlepiej odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Sklep

Zobacz szpice ogrodzeniowe w naszym sklepie internetowym

Kliknij