Świeczniki – Producent

Odlewnia Metali Nieżelaznych jest producentem świeczników, dzięki czemu może zaoferować klientom wiele ciekawych wzorów. Można u nas zakupić mosiężne świeczniki ozdobne (w stylu Księstwa Warszawskiego, z figurkami ludzi lub bez), siedmioramienne (z dodatkowymi ozdobami lub klasyczne) oraz tradycyjne, proste, na jedną lub wiele świec. Wiele z naszych produktów to świeczniki sakralne, które używane są w trakcie liturgii mszy świętej, nabożeństw i innych uroczystości kościelnych. Oferujemy różne wysokości i rodzaje wykończenia, dzięki czemu łatwo wybrać z naszego asortymentu coś odpowiedniego do każdego wnętrza. Na życzenie klientów możemy również wykonać świeczniki na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wzorami.

Świecznik S-4 w stylu Księstwa WarszawskiegoWszystkie powstające w naszej odlewni projekty charakteryzują się doskonałym wykończeniem. Gwarantuje to proces produkcji, w trakcie którego korzystamy z najnowszych technologii. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań by detale były kunsztownie wykonane i elegancko zdobiły świecznik przeznaczony do domu, firmy lub kościoła. Zwracamy również uwagę na to, by produkowane świeczniki ozdobne wykonane były w sposób gwarantujący ich stabilność. Dlatego też każdy z nich odlewany jest razem z podstawą (dostępną w kształcie koła, kwadratu lub prostokąta, na nóżkach lub bez nich), zapobiegając ewentualnemu odpadnięciu podstawki np. w trakcie przenoszenia. Wiele z naszych świeczników posiada również specjalny element ozdobny w formie talerzyka, zabezpieczający przed skapywaniem wosku na meble lub inne powierzchnie, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, przechodzi szczegółową kontrolę pod kątem jakości wykonania.

Świeczniki stanowią ciekawą ozdobę wnętrz, a odpowiednio dobrane potrafią stworzyć niezapomniany nastrój. Są wręcz niezastąpione w trakcie romantycznej kolacji, przyjmowania gości lub świętowania w rodzinnym gronie. Mogą być świetnym prezentem dla osób ceniących rzemiosło, artystyczny kunszt i lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami. Eleganckie, o wysublimowanych kształtach, pomagają podkreślić charakter pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produkowanych świeczników. Wierzymy, że właśnie w naszej odlewni znajdą Państwo model dla siebie.

Świeczniki ozdobne

Zobacz wszystkie świeczniki w naszym sklepie internetowym

Kliknij