Statuetki na zamówienie

Jako producent proponujemy Państwu efektowne, a jednocześnie gustowne statuetki okolicznościowe. Można je wykorzystać m.in. jako trofea na zawodach sportowych, materiały promocyjne firmy, a także prezenty. Oprócz tematyki ogólnej (figurki piłkarzy, zwierzęta, owoce) oferujemy również statuetki znanych postaci historycznych (m.in. Józefa Piłsudskiego) oraz odlewy o tematyce religijnej.

Statuetka Kolumna ZygmuntaW naszym sklepie można znaleźć wiele rodzajów statuetek na zamówienie, o zróżnicowanej wielkości i wzorach. Wykonujemy je również według Państwa indywidualnych projektów, zgodnie z dostarczoną specyfikacją i ustaleniami. Jakość wykonania i dobór surowców powodują, że nasze statuetki ozdobią nie tylko samą rocznicę czy jubileusz, ale również staną się eleganckim elementem wystroju domu lub pomieszczenia. Kształt i szczegółowość odlewów może być różna: od ogólnych zarysów kształtu, aż po oddanie detali charakterystycznych dla danej postaci lub przedmiotu (np. mundur, logo).

Nasze odlewy mogą stanowić doskonały prezent, a także trofeum w profesjonalnych wyścigach sportowych i rekreacyjnych zmaganiach. Jesteśmy w stanie wykonać statuetki na zamówienie do każdej z dyscyplin sportowych, a także indywidualnie zaprojektowane wzory, logo firmy lub figurki wiążące się z określoną branżą i działalnością. Nasze odlewy można wykorzystać również jako nagrody w konkursach, pamiątki udziału w targach, wyróżnienia w procesach certyfikacji oraz jako trofea z nieformalnych zawodów hobbystycznych. Idealnie sprawdzą się w roli ciekawego prezentu firmowego (np. w podziękowaniu za współpracę dla partnerów handlowych) lub jako wspomnienie ważnych życiowych wydarzeń. To także inspirujący podarek na okrągłe rocznice i jubileusze – zarówno te prywatne, jak i biznesowe.

Informacje praktyczne

Trofea i figurki, których jesteśmy producentem, są wykonywane najczęściej z mosiądzu (może być on polerowany na połysk lub patynowany), aczkolwiek jest możliwość wykorzystania innych surowców. Podstawy robione są z różnokolorowego marmuru, metalu (dodatkowo podklejonego filcem, by chronić meble przed przypadkowym uszkodzeniem) lub odlewane z mosiądzu (łącznie z figurką). Odlewy można czyścić z użyciem miękkiej szmatki i wody. Zalecamy unikanie detergentów i innych drażniących środków (szczególnie tych z zawartością chloru), które mogłyby reagować z mosiądzem.
Umożliwiamy wybór wzorów z naszego sklepu internetowego lub realizację indywidualnych projektów. Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie większość statuetek okolicznościowych, zgodnie z Państwa specyfikacją. Prosimy pamiętać, że w przypadku zamówień indywidualnych i większej liczby figurek, terminy realizacji mogą ulec nieznacznemu wydłużeniu.

Sklep

Zobacz statuetki w naszym sklepie internetowym

Kliknij