Popiersie Papieża Jana Pawła II

Wykonujemy popiersia papieża Jana Pawła II oraz innych znanych postaci historycznych. Każde z nich wykonane jest z mosiądzu, co daje mu wyjątkowe walory estetyczne. Wiele wzorów, różne wysokości i wielkości odlewu, a także możliwość wyboru podstawy (granit, metalowy cokół, lub jedynie samo popiersie) pozwalają na dopasowanie go do wystroju i charakteru mieszkania oraz mebli.

Popiersie Karola Wojtyły jest idealnym prezentem pamiątkowym, który będzie przypominał o kanonizacji i dokonaniach papieża Polaka. Trwałe i estetycznie wykonane z pewnością ucieszy osoby, dla których nauki Jana Pawła II są istotnym elementem życia, a także sprawdzi się w instytucjach religijnych, które chcą podkreślić wagę nauki papieża (kościoły, parafie, domy zakonne). Można je również eksponować w urzędach i firmach, oddając tym samym hołd papieżowi Polakowi, którego wpływ na naszą historię jest niezaprzeczalny. To także ciekawy prezent dla zagranicznych gości i znajomych oraz element promocji Polski na świecie.

Popiersie Jana Pawła IIDużym zainteresowaniem cieszą się popiersia Karola Wojtyły (młodego, z czasów przed konklawe), jak również późniejsze odlewy (starszego, już po wyborze na papieża). Osoby religijne z pewnością zainteresują również inne formy upamiętnienia papieża – Polaka. Obok klasycznych popiersi, oferujemy również płaskorzeźby i medaliony (do powieszenia na ścianie) z wizerunkiem Ojca Świętego oraz herbem papieskim, a także z Matką Boską i Jezusem.

Popiersie papieża nie ma ostrych elementów i może być stawiane bezpośrednio na meblach, bez obawy o ich uszkodzenie. Bardzo dobrze prezentuje się w salonach, na komodach oraz w biblioteczkach (zaszklonych półkach witryn). Ładnie komponuje się z masywnymi, ciężkimi meblami, dodając im lekkości i wzbogacając wizualnie, aczkolwiek można również umieszczać je w futurystycznych, surowych wnętrzach. Wiele z naszych odlewów powstaje w różnych konfiguracjach (z wykorzystaniem różnych materiałów uzupełniających, okrągłych lub kwadratowych podstawach), co ułatwia dobranie odpowiedniego do charakteru wnętrza.

Oprócz szerokiej gamy produktów o charakterze religijnym (statuetek Jana Pawła II oraz Jezusa) wykonujemy również odlewy innych znanych ludzi. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. popiersia Piłsudskiego, Napoleona, Chopina oraz ozdobne figurki bezimiennych chłopców. Każde z nich jest wykonane z dużą dokładnością, z surowców wysokiej jakości.

Informacje praktyczne

Popiersia papieskie wykonane są głównie z mosiądzu, ale na Państwa życzenie możemy również użyć innych stopów i metali. Odlew jest odporny na warunki atmosferyczne oraz na czyszczenie (zalecamy używanie szmatki zwilżonej wodą, bez agresywnych detergentów). Informacja o ilości modeli dostępnych „od ręki” jest podawana każdorazowo przy wybranym popiersiu, przy zamawianiu większych ilości termin realizacji ulega przedłużeniu. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące odlewów lub realizacji zamówień prosimy o kontakt.

Sklep internetowy

Odwiedź nasz sklep i zobacz wszystkie popiersia

Kliknij