Orzeł Godło Rzeczypospolitej na ścianę

Orzeł Godło Rzeczypospolitej na ścianę – Odlewnia Metali Nieżelaznych oferuje swoim klientom piękne i trwałe godła Polski na ścianę, w wielu wzorach, wykonywane z różnych metali. Godło na ścianę powinno znaleźć się w każdym urzędzie, instytucji publicznej lub samorządowej. Umieszcza się je najczęściej naprzeciwko wejścia, nad biurkiem urzędnika. Zaleca się by, poza godłem Rzeczypospolitej na ścianie nie znajdowały się inne rzeczy.

Godło Polski - orzeł z mosiądzu

Godło Polski – orzeł z mosiądzu

Wykonujemy odlewy godła Polski zgodnie z obowiązującym wzorem, z dużą starannością i dbałością o wykończenie. Wykorzystujemy metale takie jak mosiądz lub aluminium, dobrze sprawdzające się we wnętrzach i zachowujące elegancki wygląd na lata. Każdy orzeł jest wyposażony w uchwyt umożliwiający zawieszenie go w wybranym miejscu.

Oprócz godła Polski na ścianę dostaną Państwo u nas również szereg innych orłów, m.in. z buławą i palmetą oraz orły wojskowe. Polecamy ten rodzaj odlewu jako formę pamiątki, prezentu dla bliskich lub element wystroju mieszkania. Jesteśmy również producentem orłów na ścianę wzorowanych na historycznych herbach i godle Polski. Znajdziecie Państwo w naszym sklepie odlewy inspirowane m.in. orłem Jagiellonów i Piastów.

Orły na ścianę są piękną ozdobą każdego wnętrza. Idealnie nadają się do pomieszczeń muzealnych, podkreślają historyczny charakter epoki i doskonale uzupełniają ekspozycję. W naszej Odlewni Metali Nieżelaznych znaleźć można wiele wzorów nawiązujących do chlubnych, polskich tradycji. Oferujemy również wykonanie godła lub herbu na indywidualne zamówienie – w tej sprawie prosimy o kontakt.

Orły na ścianę wykonujemy najczęściej z mosiądzu. To materiał, który gwarantuje trwałość i pozwala na powieszenie odlewu zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Do dyspozycji naszych klientów jest wiele wielkości i form: od mniejszych egzemplarzy do domów i mieszkań prywatnych, aż po duże, dla instytucji państwowych oraz do reprezentacyjnych sal konferencyjnych, szkoleniowych i auli. Każdy z nich wykonany jest z dbałością o szczegóły i wysoką jakość wykończenia.
Innym materiałem wykorzystywanym do produkcji godła Polski lub orłów na ścianę jest aluminium. Używa się go w sytuacjach, gdy odlewy mosiężne są zbyt ciężkie (np. przy większych wymiarach); odlewy z tego metalu są również nieco tańsze. Można je wykonywać w formie jedno- lub dwubarwnej (korona, dziób i szpony w kolorze złotym), matowe, w połysku oraz niklowane. W każdej formie wyglądają elegancko i budzą należny im szacunek.

Pojedyncze sztuki z każdego wzoru orłów na ścianę i godeł mamy na stanie, są dostępne „od ręki”. Jeżeli planują Państwo zamówienie większej ilości prosimy o wcześniejszy kontakt.

Orły - godła ścienne

Zobacz godła Polski i inne orły ścienne w naszym sklepie

Kliknij