Odlewy techniczne

Odlewnia Metali Nieżelaznych zaprasza firmy produkcyjne oraz serwisy remontowe do skorzystania z oferty wykonywania na zamówienie odlewów technicznych, elementów urządzeń oraz innych części niezbędnych w pracy maszyn.

Odlewy techniczneOdlewnia zajmuje się zleceniami standardowymi, jak również realizuje projekty na indywidualne zamówienie klienta. Produkujemy części do silników i maszyn wykorzystywanych w przemyśle ciężkim, a także specjalne podstawy i konstrukcje mosiężne, mocujące urządzenia do podłoża i zapewniające im stabilność. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju tuleje, wałki i wirniki do pomp. Naszymi klientami są zakłady przemysłowe, firmy produkcyjne oraz serwisy urządzeń, zajmujące się naprawami maszyn, renowacją silników i wymianą wadliwych lub uszkodzonych elementów. Współpracujemy również z przemysłem stoczniowym i kolejowym. Zapewniamy wykonanie odlewów technicznych dokładnie według dostarczonych specyfikacji lub wzorów, zarówno w przypadku pojedynczych zamówień, jak i systematycznych zleceń.

Wykonywane przez nas odlewy techniczne najczęściej robione są z brązu lub mosiądzu. Tam, gdzie ważna jest również waga, odlewnia przygotowuje elementy także z aluminium. Dzięki doświadczonej, stałej ekipie wszystkie odlewy techniczne są dopracowywane i wykonywane z najwyższą starannością, co pozwala bezproblemowo dopasować je do działających urządzeń. Wykorzystujemy również najnowsze technologie i maszyny, które gwarantują precyzję i dokładność. Produkowane w Odlewni Metali Nieżelaznych odlewy techniczne są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i długo funkcjonują bez konieczności wymiany.

Zamówienia i realizacja

Odlewy techniczneZapraszamy do współpracy firmy remontowe, produkujące maszyny dla przemysłu stoczniowego, kolejowego, ciężkiego, spożywczego i inne, zgłaszające zapotrzebowanie na elementy maszyn i urządzeń. Odlewnia wykona również odlewy techniczne użytkowe, takie jak np. ozdobne latarnie uliczne. Zamówienia realizowane są na bieżąco, po otrzymaniu dokładnej specyfikacji technicznej i wszystkich niezbędnych informacji (możemy również wykonać element na wzór poprzedniego). Przy bardziej skomplikowanych zleceniach lub dużej ilości elementów termin realizacji zamówienia może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Prosimy o dostarczenie dokładnej specyfikacji odlewu wraz z zamówieniem.