Józef Piłsudski – popiersia, figurki, medaliony

Odlewnia Metali Nieżelaznych jest producentem mosiężnych pamiątek związanych z osobą Józefa Piłsudskiego. Wykonujemy odlewy Józefa Piłsudskiego w formie popiersi, medalionów, figurek oraz płaskorzeźb. W każdej z tych kategorii nasi klienci mogą wybierać spośród wielu wzorów. Józef Piłsudski - medalion na ścianę ME8Szczególnie polecamy medaliony z marszałkiem – produkowane w formie okrągłych lub prostokątnych wizerunków wzbogacają wizerunek każdego wnętrza, nie tylko historycznych pomieszczeń. Niektóre z nich posiadają specjalny uchwyt, pozwalający zawiesić je na ścianie. Podobną rolę mogą spełniać płaskorzeźby z Marszałkiem Piłsudskim.

Osobom lubiącym bibeloty i poszukującym czegoś więcej niż medalion na ścianę proponujemy zakup figurki Marszałka Piłsudskiego. Dysponujemy ciekawymi wzorami ukazującymi tego męża stanu na Kasztance oraz bez konia, również w wersji humorystycznej. Wszystkie figurki wyposażono w stabilne podstawy, które na życzenie klientów możemy wykonać z metalu, marmuru, granitu lub odlać z mosiądzu. Każdorazowo zabezpieczamy spód filcowymi podkładkami, dzięki którym figurka nie rysuje powierzchni – można ją bez obaw stawiać również na starych meblach i biurkach.

Chętnie kupowanym elementem ozdobnym są również popiersia Piłsudskiego. Nasi klienci mogą wybierać w bogatym asortymencie wzorów (z podstawami lub bez, na cokole itp.). W wielu przypadkach umożliwiamy również dobór podstawy, zarówno w zakresie kształtu (kwadratowe, okrągłe), jak również materiału z którego zostanie ona wykonana (różne rodzaje marmuru i granitu lub mosiądz). Popiersie Piłsudskiego często jest kupowane jako forma prezentu dla osób ceniących sobie tradycje II Rzeczypospolitej i pasjonujących się historią tego okresu. To także ciekawy (i nieszablonowy!) prezent dla kontrahentów z zagranicy, pozwalający przybliżyć im polską historię i tradycje.

Odlewnia Metali Nieżelaznych może także wykonać inne wzory z Józefem Piłsudskim na specjalne zamówienie. Oferujemy również popiersia, figurki i medaliony o charakterze religijnym (m.in. z Janem Pawłem II, Jezusem i Maryją). Większość wzorów dostępna jest w naszym magazynie w ilości kilku sztuk. Przy większych zamówieniach okres realizacji może ulec wydłużeniu.

Józef Piłsudski w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu zelazowski.pl

Przejdź do sklepu