Figury zwierząt

Producent figur zwierząt – Odlewnia Metali Nieżelaznych – zaprasza do zapoznania się z dostępnymi modelami i szerokim wyborem wzorów.

Można u nas zakupić:
  • figury koni (wiele modeli, z człowiekiem lub bez, w galopie, stojące dęba lub klasyczne).
  • figurki zwierząt dzikich (m. in. kun, żubrów, jeleni, saren i dzików).
  • figurki zwierząt hodowlanych (byków, cieląt, gęsi, różnych ras psów, kotów i inne).
  • odlewy ptaków (m. in. orłów, sów).
  • figury-odlewy zwierząt egzotycznych (słoni, lwów, tygrysów, krokodyli).

 

Figura Byk Z-95

Bogaty asortyment wzorów oraz wielkości daje możliwość wyboru odlewu, który idealnie wpasuje się w charakter pomieszczenia. Każda figurka jest wykonana z dbałością o detale i wykończenie, dzięki czemu pięknie prezentuje się zarówno na firmowym biurku, jak i w domowym zaciszu.

Figurki zwierząt produkowane są w większości z mosiądzu, w wersji matowej lub błyszczącej. Osadza się je na granitowych, marmurowych lub metalowych podstawkach (do wyboru przez klienta). Odlewnia Metali Nieżelaznych (producent figurek) dba także o to, by nie niszczyły one mebli. Każda podstawka podklejona jest specjalnymi, filcowymi podkładkami, które zabezpieczają drewniane powierzchnie przed ewentualnym porysowaniem.

Figury zwierząt są idealnym pomysłem na elegancki prezent w kontaktach biznesowych, szczególnie tam, gdzie firmowe gadżety to za mało. Doskonale sprawdzają się w roli podziękowań za współpracę przy projekcie lub podarunek na zakończenie roku dla kluczowego kontrahenta. Tym bardziej, że każdą z nich można spersonalizować, dorabiając do podstawy tabliczkę z dedykacją, nazwą i logo firmy lub innym, dowolnym tekstem.

Polecamy je również fundacjom i innym organizacjom pozarządowym związanym ze zwierzętami. Estetyczny odlew to piękne podziękowanie dla najważniejszych sponsorów lub darczyńców; prezent, który każda firma z przyjemnością postawi w biurze, na widocznym miejscu. Figury zwierząt można także wykorzystywać w formie nagród w konkursach (np. odlewy psów na wystawach psów rasowych) oraz na zawodach (np. jeździeckich, łowieckich). Będą ciekawą alternatywą dla plastikowych pucharów lub medali. Jako producent figurek mamy duże możliwości działania i jesteśmy otwarci na pomysły kontrahentów. Możemy również wykonać indywidualne wzory lub zaaranżować już istniejące na potrzeby klienta.

Zamówienia

Umożliwiamy zamówienie pojedynczych egzemplarzy figurek, a także systematyczne lub hurtowe zlecenia. Figurki zwierząt w większości są dostępne na magazynie, dzięki czemu okres realizacji jest bardzo krótki. Nasi klienci mogą wybierać spośród dostępnych wzorów lub zlecić nam wykonanie modelu według własnego pomysłu, na podstawie przesłanej specyfikacji. Taką usługę wyceniamy indywidualnie – prosimy o kontakt.

Figury zwierząt w naszym sklepie

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty naszego sklepu

Przejdź do sklepu