Figurki Koni

Naszym „konikiem” są figurki koni. Wykonywane z mosiądzu, w połączeniu z podstawami z granitu, metalu lub innych materiałów zajmują eksponowane miejsce nie tylko w domu, ale również w gabinetach i salonach. Dostępne w wielu modelach i wielkościach, kuszące estetyką i dynamiką ruchu będą idealnym prezentem oraz stylowym dodatkiem do klasycznych mebli i nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Odlewane figury koni Statuetki koni wykonywane są głównie z mosiądzu. Dostępne w naszym sklepie figurki pozwalają wybrać model pasujący do charakteru konkretnego wnętrza. Dysponujemy wieloma wzorami, różniącymi się m.in. wielkością oraz rodzajami podstawy. Dostaniecie u nas Państwo figurki koni w galopie, z uniesioną przednią nogą, z jeźdźcem na grzbiecie i konie stające dęba. Można również wybierać spośród wielu podstaw, od odlewanych, aż po marmurowe. Na życzenie naszych klientów wykonujemy odlewy koni w wersji polerowanej na połysk (jasnej) lub patynowanej (ciemnej).

Figurki koni są idealnym prezentem nie tylko dla fana jeździectwa. Wspaniale pasują do klasycznych wnętrz w charakterze wyszukanej ozdoby oraz do szklanych, drewnianych oraz stalowych mebli. Są także idealnym podarunkiem na wyjątkowe rocznice, śluby i inne uroczystości, na które „zwykły” prezent nie jest wystarczający. Granitowa podstawa umożliwia dopasowanie grawerowanej tabliczki z datą lub nazwą rocznicy, co sprawia, że figurka konia nabiera charakteru niepowtarzalnego i wyróżniającego się prezentu. Odporna na zniszczenia i estetyczna będzie miłą pamiątką i zwracającą uwagę ozdobą mieszkania lub domu. Konie odlewane są także dobrym prezentem dla zagranicznych partnerów handlowych i biznesowych. Estetyka wykonania i niepowtarzalność tego typu prezentów sprawiają, że są to chętnie wręczane podarki w podziękowaniu za współpracę i wspólnie realizowane projekty. Palaczy z pewnością ucieszy koń z popielniczką.

Koń z mosiądzu może być ustawiany bezpośrednio na meblach. Stosowane podstawy są wykańczane na gładko, bez ostrych krawędzi i kształtów. Niektóre z nich dodatkowo podklejamy filcem, co zapobiega przypadkowemu porysowaniu lub zniszczeniu powierzchni mebla przy przesuwaniu figurki. Odlewany koń stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób prywatnych (w szczególności tych związanych z hippiką), jak również różnych instytucji oraz świata biznesu.

Informacje praktyczne

Zamówienia na konie z mosiądzu realizowane są na bieżąco, w zależności od stanów magazynowych. Informacje o dostępności poszczególnych modeli można znaleźć w ich opisie. Przy zamówieniu w sklepie prosimy o zwrócenie uwagi na wykończenie figurki konia (polerowana czy patynowana) oraz na rodzaj podstawy (jeżeli jest możliwość wyboru). Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej, jednak w przypadku większych ilości termin realizacji może ulec niewielkiej zmianie.

Figury zwierząt

Zobacz figurki zwierząt (w tym koni) w naszym sklepie

Kliknij