Figurka na prezent

Urodziny? Rocznica ślubu? Zakończenie projektu? A może Mikołajki? Wymyślenie prezentu, który będzie jednocześnie niekonwencjonalny i użyteczny, dla wielu osób jest dużym problemem. A przecież można łatwo zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta obdarowywanych, kupując im statuetkę z mosiądzu. To prezent, który nie tylko będzie miłym wspomnieniem przez długie lata, ale także wspaniała ozdobą i uzupełnieniem wystroju mieszkania, gabinetu i biura.

Figurka sowy Z-79

Artystyczny kunszt włożony w wykonanie figurek z mosiądzu sprawia, że jest w nich coś magnetycznego, przyciągającego wzrok i budzącego zainteresowanie. Odpowiednio wyeksponowane (na komodzie, sekretarzyku, przy wejściu do biura lub kancelarii) nie tylko podkreślą charakter miejsca, ale staną się również elegancką, stonowaną ozdobą, której tak bardzo brak w niektórych surowych wnętrzach. Eleganckie popiersie nada wnętrzom rysu, przełamie surowość mebli, nie zaburzając jednocześnie ich stylu. Dla wielu osób będzie to również możliwość opowiedzenia o swoich pasjach, historii rodzinnej, przekazania kultywowanych wartości i podkreślenia indywidualizmu. Figurki z mosiądzu są bowiem tym typem prezentu, który zawsze będzie budził uśmiech i przywoływał wspomnienia.

Figurka Złoty Byk Z-95Mosiężne statuetki na prezent najlepiej zamawiać bezpośrednio w odlewni metali nieżelaznych. Producent nie tylko zaoferuje kunsztowne wykonanie figurek, ale również najbogatszy wybór wzorów. W naszej odlewni znaleźć można wiele ciekawych aranżacji. Figurki zwierząt (m.in. różnego rodzaju ptaków, drapieżnych kotów, byków, zwierząt domowych lub jaszczurek) będą wspaniałym prezentem dla ich miłośników, jak również mogą nieść ze sobą dodatkowe znaczenia (np. byk dla gracza giełdowego lub miłośnika Hiszpanii, sowa jako symbol mądrości). Idealnie wpasują się w miejsca, gdzie inne ozdoby nie znajdują zastosowania, np. w ascetycznych wnętrzach kancelarii prawniczych, korporacji i centrów medycznych. To ten rodzaj prezentu biznesowego, którego nie wstyd wyeksponować na biurku lub w gablotce. Wśród naszych statuetek znaleźć można także wiele modeli „branżowych”, m.in. figurki strażaka, profesora, piłkarza, kominiarza oraz myśliwego. Tego typu figurki (po dodaniu odpowiedniego napisu) mogą stać się trofeum do zdobycia w lokalnych zawodach lub konkursach, a także prezentem dla wyjątkowych osób, godnych uhonorowania za osiągnięcia sportowe lub zawodowe.

Ozdobne statuetki chłopców i kobiet to z kolei pomysł na prezent dla bliskich. Figlarne spojrzenie i ciekawe wykonanie wywołają uśmiech na twarzy każdego z obdarowanych. W domach z tradycjami patriotycznymi i zamiłowaniem do historii oczekiwanym prezentem pod choinkę będzie popiersie Piłsudskiego lub figurka małego powstańca. Wyeksponowana w widocznym miejscu stanie się świadectwem szacunku dla polskiej historii i wspomnieniem poprzednich pokoleń. Wspaniałym prezentem dla osób religijnych będą popiersia Jana Pawła II, Jezusa lub kunsztowne statuetki Madonny. Wykonywane w różnych wielkościach, z podstawą lub bez, znajdą swoje miejsce w wielu domach, w których ceni się wartości duchowe. To także udany prezent na religijne rocznice i uroczystości (komunie, chrzty, śluby), także dla dalszej rodziny i znajomych.

Figurki w sklepie naszej odlewni

Zobacz pełną ofertą figurek na prezent w naszym sklepie

Odwiedź sklep