Figury Orłów

W naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe wzory orłów, w tym także orzeł naturalnej wielkości. To wspaniały prezent na 100-lecie odzyskania niepodległości, a także doskonały sposób na uczczenie i zapamiętanie tej pięknej rocznicy.


Orły produkowane są z mosiądzu, w wersji przyciemnianej (patynowanej) oraz lakierowanej – jasnej. Podstawy wykonujemy z granitu (w kolorze czarnym) lub z zielonego marmuru. Wszystkie nowe modele są dopracowane pod kątem artystycznym i wykonane z dużą starannością. Państwa uwadze polecamy również serię orłów na skale. Ten wzór bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach biznesowych – gabinetach czy salach spotkań – przełamując ich chłodny i formalny charakter.
Figura orła dużego Z110Nasza odlewnia metali nieżelaznych oferuje również orły z aluminium, w różnych wariantach.

Większość prezentowanych na stronie modeli jest dostępna od ręki, ale niektóre wzory trzeba zamawiać z wyprzedzeniem. Zachęcamy do kontaktu z nami, a podamy wszystkie szczegóły dotyczące terminów wykonania wybranych statuetek.

Orły mogą być pięknym, niecodziennym prezentem, jak również wyróżniającą się dekoracją pomieszczeń lub wolnych przestrzeni. Bardzo ładnie komponują się zarówno z klasycznym wystrojem wnętrza, jak też z ogrodowymi alejami, małą architekturą oraz kompozycjami kwiatowymi. Są ciekawym akcentem, który przyciąga wzrok i nadaje niepowtarzalnego charakteru każdej aranżacji. Można je wykorzystywać jako osobny element dekoracyjny lub zestawiać z innymi ozdobami.

Szczególnie polecamy dużego orła, o wysokości 80cm i wadze 43kg. Jego rozpiętość skrzydeł sięga 100cm. Przygotowaliśmy go w dwóch wzorach: w naturalnej formie lub z koroną (do wyboru otwartą lub zamkniętą).

Mosiężny orzeł tej wielkości najczęściej jest używany jako element pomnika lub ogrodowej dekoracji. Dlatego też dodatkowo zabezpieczamy go przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Jego powierzchnia jest patynowana specjalnym środkiem chemicznym, który chroni ją przed niekorzystnym wpływem pogody. Dzięki temu zwiększa się trwałość odlewu. Profesjonalne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki pozwala mu na długo zachować swój estetyczny wygląd, bez konieczności oddawania do renowacji lub oczyszczania.

Figury Orłów w naszym sklepie

Zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu i zapoznania się z ofertą.

Figury Orłów